Wyprawy

Jako jednoosobowa działalność gospodarcza organizuję wyprawy górskie oraz wycieczki, które stają się niezapomnianymi przygodami życia. Najlepszą reklamą (być może) będzie moje portfolio:

Mieszkam i pracuję w Sanoku, moim mieście rodzinnym. Jestem ambitnym i rozsądnym mężem i ojcem. Wolny czas zawsze staram się spędzać aktywnie, nie lubię siedzieć bezczynnie. Przygodę z górami zacząłem od Bieszczadów jako kilkuletni chłopiec gdzie dalej często wędruję z rodziną. Swoją miłością do gór ‘zarażam’ też znajomych.

Kilka lat temu rozkochałem się w górach wysokich i jako cel postawiłem sobie zdobycie Korony Ziemi. Z ogromnym uporem i wytrwałością realizuję swoje marzenia. Zacząłem od szczytu Elbrus w 2009 roku (5642 m n.p.m.). Następne były Aconcagua (6962 m n.p.m.) i Mont Blanc (4807 m n.p.m.). Najwyższy szczyt Ameryki Północnej – Denali, znany jako McKinley (6194 m n.p.m.) zdobyłem w 2011 roku a w 2013 wyszedłem na Kilimandżaro (5895 m n.p.m.). „Po drodze” atakowałem w Kirgistanie Chan Tengri 7010m n.p.m. i zdobyłem Pik Lenina 7134m n.p.m.. W roku 2017 w ramach wyprawy EURO24 Expeditions wspiąłem się na najwyższe szczyty Australii i Oceanii, a w 2018 jako pierwszy mieszkaniec Podkarpacia (w ogóle) oraz pierwszy Polak w 2018 roku stanąłem na najwyższym szczycie Ziemi: Mount Everest, dochodząc do 8300m n.p.m. bez użycia dodatkowego tlenu. W roku 2019 jako pierwszy mieszkaniec Podkarpacia zdobyłem całą (rozszerzoną) Koronę Ziemi. Jestem autorem książek „Jak długa jest noc” oraz „Przepraszam za marzenia”.

Sponsoring

Patronat medialny

Patronat honorowy