Chan Tengri

PeP Chan Tengri Expedition 2021. Uwarunkowania związane z pandemią opóźniły start wyprawy o rok. Nawet w tym roku (2021) nie było do końca jasne czy polecimy czy nie. Jednak udało się. Bardzo spontanicznie podjęliśmy decyzję, że lecimy! Lot ze Lwowa mamy już 07.07.2021 późnym wieczorem. W dniu 08.07.2021 w godzina popołudniowych mamy dostać się do Karakol, czyli ostatniego większego miasta na wschodzie Kirgistanu. W piątek wcześnie rano, ruszymy do miejsca „gdzie kończy się droga” czyli w okolice lodowca Inylchek i zaczniemy iść w kierunku bazy. Tak, dokładnie przeczytaliście. Mamy zamiar iść, nie korzystać ze śmigłowca. Nasz wyjazd chcemy potraktować jako sportowy, do tego w stylu alpejskim. Dodatkowym wyzwaniem jest fakt, że wyprawę prowadzimy w zespole dwuosobowym (ja i mój przyjaciel Michał z Poznania). Trzymajcie kciuki!

Sponsorem wyprawy jest firma PeP Polskie ePłatności – serdeczne podziękowania dla Pana Prezesa Jarosława Mikosa za udzielone wsparcie i zaufanie. Bez takich ludzi jak Pan Prezes, świat byłby czarno biały i mdły! I to wcale nie lanie wody!Ubezpieczenie to nie lada wyzwanie, na szczęście doktorat z tej dziedziny ma Pani Bolesława Witkowska dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Mało tego, że znalazła dla nas dobre i wysokie ubezpieczenie to jeszcze nam je za sponsorowała! Dziękujemy!


W tym miejscu pragnę również podziękować Burmistrzowi Miasta Sanoka, Panu Mateuszowi Matuszewskiemu oraz Prezesowi Sanockiej Fundacji Rozwoju Sportu, Panu Kamilowi Frącek za udzielone wsparcie.


Oczywiście nie mogło zabraknąć również firmy BRUBECK, która wspiera nas (już tradycyjnie) sprzętowo.

Szczegóły, oraz bieżąca relacja z wyprawy na facebook 🙂
Zapraszam!

Sponsoring

Patronat medialny

Patronat honorowy